آخرین بروز رسانی:    ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵
امروز: چهارشنبه, ۰۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۰۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۲۱ نوامبر ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : تصويب لايحه واگذاري امتياز نفت شمال به شركت آمريكايي"استاندارد اويل"(1300 ش)
یک گرم طلای 18 عیار : ۱۰۶,۱۷۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۰۳۹,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۴۴۵ تومان
یورو: ۳,۹۵۳ تومان

عضویت در خبرنامه

كاريكاتور روز

قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۰۳۸,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۰۳۹,۰۰۰
نیم سکه
۵۳۳,۰۰۰
ربع سکه
۲۸۹,۰۰۰
سکه گرمی
۱۹۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز (تومان)

دلار
۳,۴۴۵
یورو
۳,۹۵۳
پوند
۴,۹۸۰
درهم
۹۴۳
دلار کانادا
۲,۷۰۳
دلار استرالیا
۲,۵۵۸
ریال سعودی
۹۲۵
لير ترکيه
۱,۲۱۹
کرون سوئد
۴۲۴
رینگیت مالزی
۸۹۰
بات تایلند
۱۰۵
یوان چین
۵۴۳
فرانک سوییس
۳,۵۶۵
خطا
  • خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tools، 1
کد خبر: 402357
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ۱۹:۴۹

درباره ما - پايگاه خبري تقدم

پايگاه خبري چندرسانه اي تقدم
 

تقدم ، انعكاس حقيقت در آيينه خبر

 

پايگاه خبري تقدم ، به عنوان اولين پايگاه خبري چندرسانه اي در ايران ، فعاليت خود را از 22 بهمن 1392 ، مصادف با جشن پيروزي انقلاب اسلامي ، شروع نمود و خط مشي اصلي خود را انتشار اخبار ايران و سراسر جهان بصورت چندرسانه اي (عكس - گزارش تصويري - فيلم - مستند - كليپ و نماهنگ - صوت) قرار داد.

پايگاه خبري تقدم با بهره گيري از سرمايه انديشه ، صداقت و قدرت تفكر و با تكيه بر توان ، خلاقيت و نوآوري گروهي از جوانان ايران زمين و با درك جايگاه خبر و اطلاع رساني در جهان كنوني و تاثيرگذاري مطالب چندرسانه اي بر افكار عمومي و با هدف اطلاع رساني صحيح ، بهنگام و همه جانبه ، به عرصه خبر گام نهاد.

آمده ايم تا از ايران امروز براي فردا و فرداها حراست كنيم. آمده ايم تا چهره واقعي ايران و اسلام ناب محمدي را به جهان و جهانيان نشان دهيم و نقاب از چهره تفكر آمريكايي و اسلام وهابي و تفكر سلفي گري و حقوق بشر اروپايي برداريم.

پاسداشت فرهنگ ايراني اسلامي در پيشاني فعاليت هاي ما قرار دارد. دانايي را عامل مهم توانايي ملي مي دانيم و شعار " ما مي توانيم " در سرلوحه فكر و عمل ما قرار دارد و رسانه را يكي از ابزارهاي مهم گسترش اين موارد قلمداد مي كنيم.

مرز فعاليت هاي ما را اصول انقلاب اسلامي مطرح شده در قانون اساسي و منافع ملي و رهنمودهاي رهبري روشن مي كند.

مراقبت از منافع ملي ، مصالح مردم ، ارزش هاي انقلاب و باورهاي ايماني جامعه را وظيفه خود مي دانيم و با رويكرد " مردم مدارانه " واقعيت هاي اجتماعي را رصد مي كنيم. در باور ما مردم ولي نعمت و محور و مسئولان نظام نيز خدمتگزاران اين مردم هستند و هر يك ضمن برخورداري از حقوقي كه رعايتش واجب است ، مسئوليت هايي نيز بر عهده دارند.

نقد جدي و اصولي را عنصر زاينده يك جامعه پويا مي دانيم و نگاه حزبي و گروه گرايانه و طايفه اي را در برابر منافع ملي بر نمي تابيم.

پيشرفت ، سربلندي و سعادت كشور را در گرو وحدت و يكپارچگي ملي ، دادگري و خردورزي مي دانيم و اميدواريم بتوانيم در راه گسترش و نيرومند سازي اهداف انقلاب و بيداري اسلامي و تحقق خواسته هاي مشروع اقشار مختلف مردم ، اثربخش باشيم.

محوريت فعاليت هاي ما بر توليد ، انتشار و بازنشر اخبار چندرسانه اي در فرمت هاي، عكس - گزارش تصويري - فيلم - مستند - كليپ و نماهنگ و صوت قرار دارد و نگاه تحليلي و آسيب شناسانه به مسائل ايران و جهان ، بازتاب واقعي اخبار ، سرعت و دقت در انتشار اخبار ، پرهيز از افراط و تفريط ، توجه به مخاطب و ايجاد اعتماد پايدار بين رسانه و مخاطب ، صداقت و امانت داري ، پرهيز از ايجاد تنش در افكار عمومي و تلاش در جهت ايجاد روحيه اميدواري واقع گرايانه در جامعه به عنوان اصول حرفه اي مد نظر و سرلوحه فعاليت هاي ما مي باشد.

در آخر و فراي تمامي خواسته ها و اهداف ، اميد به فرج منجي عالم بشريت داريم و وظيفه و هدف غايي خود را تلاش براي " آماده سازي فضاي جامعه و جهان براي فرج آن بزرگوار " مي دانيم و همچنان زمزمه مي كنيم كه:

خبر آمد ، خبري در راه است                    سرخوش آن دل كه از آن آگاه است

شايد اين جمعه بيايد ، شايد                                  پرده از چهره گشايد ، شايد

 

 

 + 10
مخالفم - 5

بازدید: 2626
آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۲۳,۵۷۵,۵۴۵ نفر
حاضرین آنلاین : ۲۲۹ نفر
تعداد کل اخبار : ۲۴۶,۲۴۷ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد